



Бердичів, вул. Європейська, 32/1
Кавʼярня знаходиться за адресою вул. Європейська 32/1. Оновлена та світла локація, де можна приємно провести час як наодинці, так і в компанії. Тут можна попрацювати з ноутбуком, адже постійно працює Wi-Fi, а також є зручні місця з розетками. Ви можете випити улюблений напій, перекусити свіжою випічкою та скуштувати солодощі власного виробництва. Напої та продукцію є можливість замовити у керамічний та скляний посуд або ж взяти з собою.
Вiдгуки
09.29.2023
Дарія
Дуже гарне обслуговування, привітні дівчатка, смачна кава)
05.28.2022
Кирилл Таджиков
Норм
05.19.2022
Дарья
Прекрасне обслуговування і неймовірно смачна кава.
01.23.2022
Олена
Дуже віччливий та привітний персонал) Дякую, що приїжджаючи зі Львова в Бердичів, я знаю місце, де можна піти на смачну каву ❤️
п. с. Ваші дівчатка направду дуже милі, цінуйте їх. Бо завдяки їм до Вас хочеться повертатися.
12.27.2021
Федір
Баристи - молодці
Кава на належному рівні
Бонусна система - зручна
11.28.2021
Ира
Дуже приємне обслуговування. Ввічливі дівчата, смачна їжа.
11.18.2021
Василий
Очень понравился сервис,отзывчивый персонал ,хороший кофе.
08.31.2021
Карина
Приємна атмосфера та персонал)
08.22.2021
Марія Поліщук
Дякую! Все дуже смачно!
08.21.2021
Злата Домбрівська
У вас очень крутые розетки, вкусная вода, зеркало отличное. Верните кофе “Oreo”!!!!!!
08.19.2021
Карина Тулубинская
08.09.2021
Karyna Tulubinska
07.29.2021
Супруненко София
07.29.2021
Евгений
Шикарное кофейное заведение, с альтернативными видами молока, и кофе. Классный персонал
07.28.2021
крістіна
все круто
07.19.2021
Дмитрий
07.19.2021
Інна
Супер смачні напої
06.27.2021
Дмитро Кудинський
Ну норм
06.06.2021
Якименко
05.30.2021
Козіч Анжела
05.21.2021
Назар Деяк
Гарно, цікаво, красиво, смачно
05.20.2021
Anna
Дуже люблю це місце, особливо подобається хороше та приємне обслуговування
05.17.2021
Юра Данилишин
Музичку можна поміняти, напрягає трохи
05.10.2021
Ерика Тарновська
Даже класне кафе
05.09.2021
Дар‘я
Все супер! Наша улюблена кав’ярня♥️
05.08.2021
Андрій Губарець
05.03.2021
Сончківська Софія
04.04.2021
Антон Бондарчук
Дуже хочеться більший вибір для фільтр кави, хоча б ще 2-3 кави, щоб кожного дня пити різну, а барісти дуже класні! Приємно спілкуватися!
03.24.2021
Юрий
03.19.2021
Настасія Мельник
Поверніть сендвічі в меню
03.11.2021
Виноградов Гена
Классные кафе
03.11.2021
Катя
03.08.2021
Артем Черняев
03.02.2021
Кособуцька Анастасія
02.26.2021
Александра
02.22.2021
Никита
02.11.2021
Коліжук олександр
Все і всі супер
02.04.2021
Волинський
Дуже велике дякую вам за смачну каву гарного дня і залишайтесь такими гарними і привітними як ви є знай щирішими побажаннями сім’я волинських
02.03.2021
Vadim
01.30.2021
Ксенія Шерстюк
Дуже класно. Дуже смачний лимонад
01.29.2021
Геша
01.22.2021
Денежко Любовь
01.22.2021
Юлия Владимировна Черная
01.16.2021
Марина
01.11.2021
Евгений
01.06.2021
Цаплюк
Гарне обслуговування
01.05.2021
Юрий
Очень мило в Вашем кафе
01.04.2021
Андрій Кудинський
01.03.2021
Влад
Милое комфортное кафе. Вежливые баристы, приятно иметь дело
01.01.2021
Галина
Дякую, за приємний смачний подарунок на День Народження
01.01.2021
Галина
Дякую, за приємний смачний подарунок на День Народження
01.01.2021
Алина
12.31.2020
Бабич Наталія
Все на висоті!!!!
❤️
12.31.2020
Виктория Николаева
Все дуже смачно и уютненько)
12.29.2020
Куцюк Ілля
Приємне обслуговування
Смачне какао з солоною карамеллю
Привітний персонал
12.29.2020
Холява Ольга
12.28.2020
Дмитро Ярошенко
Найкраща Sharikava у місті. Привітний бариста та чудова кава.
12.28.2020
Лешик
12.27.2020
Korbut Polina
Обслуговування чудове!)
Морквяний кекс та обліпиховий чай дуже смачні:)
Але б хотілося, щоб замість шматочку лимону був апельсин ( обліпиховий чай)
12.27.2020
Alex
12.25.2020
Ковальчук
12.24.2020
Pavel
12.23.2020
Огородничук Елена
12.22.2020
Никита Коломиец
Очень крутое место
12.19.2020
Лукашук Давід
Супер пупер, все дуже смачно, хорошо вайфай робить, тепло, затишно, рідко змінюється меню
12.17.2020
:3
12.15.2020
Влад
12.11.2020
Вероніка
Дуже смачно, ввічливий персонал та приємна атмосфера
12.10.2020
Val val
Всё гуд
12.05.2020
margo
Все отлично!
Дорого но вкусно.
12.02.2020
Довгань
Чудова атмосфера. Дякую
11.29.2020
Виктория
Хорошие девочки бариста. Огромный плюс, что все разговоры записываются на кассе - это хороший инструмент хорошего сервиса
11.24.2020
Pavlyna
11.23.2020
Андрей Козаков
11.23.2020
Ирина
Все дуже смачно.
11.23.2020
Оля перьян
11.20.2020
Ольга
11.10.2020
Нагорнюк Валерій
Поверніть протеїнові коктелі!!!!
11.06.2020
Максим
Неймовірно затишне місце і чудова кава.
Особлива дяка дівчинці Анжелічкі, найкраща бариста
11.04.2020
Артур
Я просто вражений обслуговуванням, дівчатами(особливо Анжелікою та Ліною), смачною кавою, та атмосферою, фсьо
11.04.2020
Савін Дар’я
Дівчатка Анжеліка та Ліна найкращі
10.30.2020
Петрович Світлана
10.28.2020
Владимир
Приветливый персонал, умеренные цены, уютно внутри, чистый WC
10.27.2020
Іван Рижков
Тут все ок, працівники ввічливі, професіонали
10.27.2020
Лоскутнікова Катя
10.24.2020
Ольга
Все дуже чудове
10.24.2020
Ольга
Чудово
10.24.2020
Олександр Свірський
10.23.2020
Vitalii Shpytal
10.18.2020
Косецька Катерина
10.17.2020
Козярук
10.17.2020
Мельник Настасія
Поверніть будь ласка десерт з чорносливом )))
10.16.2020
Таня
Чудове обслуговування, привітний персонал, гарний дизайн приміщення. Рекомендую!
10.16.2020
Садовая Анастасія
09.03.2020
Drugracer
09.14.2020
Алевтина
09.20.2020
Аріна
09.28.2020
Сергій
09.30.2020
Viktor
10.12.2020
Олена ковальчук
10.10.2020
Дмитрий Ермоленко
09.29.2020
Марина
Дякую, за чудове місце та найсмачнішу каву у нашому місті
09.29.2020
Юлія
Дякую, за чудову каву та гарний настрій☕
09.19.2020
Олександр Літвінов
Дуже приємно, і смачно. Дякуємо.
08.25.2020
Андрієнко
Приємний персонал. Чудова атмосфера. Смачні напої та сендвічі.
08.25.2020
Даниил Качеровськы
Приятная атмосфера, хорошая музыка, Баристы Бомбезные и дружелюбны,Олександра и Деныс, найдут подход к каждому, найдут что предложить человеку, что пробовал все, советую жителям и приезжим посетить в первую очередь, остался крайне доволен.
08.25.2020
Владимир
Очень приветливые баристы Александра и Денис , профессионалы своего дела
08.21.2020
Саньков Андрій
Сервіс супер!!! Баріста дуже приємні! До речі, було б ще добре бейджи з іменами щоб у них були.
08.11.2020
Манелюк
Все добре
08.10.2020
Антон
08.10.2020
Варикаша Сергій
Запис розмов громадян - протизаконна! Прошу прийняти міри.
08.02.2020
Ірина Кухаревич
Доброго дня.
Страшенно люблю каву, що готують в даному закладі і обслуговування на вищому рівні. Коли потрібно підтримають легкий діалог, коли ні не дістають із зайвими запитаннями.
Але десь подівся мій улюблений сендвіч із печеним перцем. Такої смакоти я не бачила в жодному закладі міста і тут теж не бачу вже.
Маю надію, що ви хоча б подумаєте над тим, щоб його повернути нам.
Дякую.
07.31.2020
Мария
Очень нравятся Саша и Денис, вежливые , приветливые и готовят вкусный кофе, лимонады и особенно чиабата. Самые приятные из всех сменщиков...
07.31.2020
Катерина
Дуже смачна кава, ввічливий персонал та завжди приємна атмосфера. Кожного дня відвідую Sharikava (Європейська) та отримую позитив на весь день від барист Олександри та Дениса. Дякую ❤️
07.25.2020
Аня Кондратенкова
Дуже уютно, завжди красивий інтер"єр, смачні напої.
07.22.2020
Сидорчук Микола
Круто, чисто, вкусно!
07.02.2020
Урсакі Вікторія
Чудове обслуговування :)
05.28.2020
Tatan
03.14.2020
Катерина Дем’янова
Обожнюю вас!
03.01.2020
Вікарій Катя
02.24.2020
Речич
Очень уютно, хорошое место для того что бы сделать домашнее задание.
02.22.2020
Диана
02.17.2020
Богомаз Віка
Ми чекаємо на кокосове молоко)
02.13.2020
Назар Назаровський
02.13.2020
Вита Васильчишина
Тут працюють найгарніші дівчата міста) дуже приємні в обслуговувані , завжди порадять і допоможуть з вибором. В закладі є напої на будь-який смак і колір, що не може не радувати.
01.31.2020
Артем Длугаш
Дуже вкусно! Дуже класно!
01.26.2020
Софія Вахницька
01.24.2020
Новотна Вікторія
Дуже смачно роблять каву.Баристи дуже приємні і можуть підтримати з тобою розмову.♥️ Шарікава♥️
01.13.2020
Таня
Круто все!
01.13.2020
Давид Ханенко
Дуже приємне обслуговування. Тандем Таня і Юля привітливі, вислуховують і прислухаються до бажань гостів, наперед вгадують що бажаю))
01.08.2020
Катя
Просто супер
01.08.2020
Шатило Юлія
Суперрррр!
12.02.2019
Сергей