




Коростишів, пл. Соборна, 4
Кав'ярня знаходиться за адресою площа Соборна, 4, неподалік від центра міста. Тут можна попрацювати з ноутбуком, оскільки постійно працює WI-FI. Ви можете випити улюблений напій (як холодний, так і гарячий), зробити солоний перекус та скуштувати солодощі власного виробництва. У кав’ярні можна приємно провести час як наодинці, так і великою компанією, а приємна музика створює сприятливу для спілкування атмосферу. Усю продукцію можна взяти з собою.
Вiдгуки
12.10.2022
Маша вовк отруб
Дуже смачне какао з зефірками!!!)))
02.11.2022
Мартинюк
01.02.2022
Андрій Солнцев
Класна новогодня атмосфера
11.08.2021
Оксана Терещенко
10.23.2021
Мілана Демченко
09.03.2021
Ясин
08.10.2021
Хоменко Людмила Вікторівна
Все дуже класно
08.10.2021
Кучер Анна
Тут дуже все смачно
08.10.2021
Вдовенко Вікторія
Все дуже сподобалося
08.03.2021
Альона
07.29.2021
Тихоненко Олександр
Кофи очень и очень вкусный, девочки очень милые
07.28.2021
Вихівська Крістіна
Тут прикольно, пахнет кофе
07.25.2021
Ємельяненко Наталія Сергіївна
07.23.2021
Стецик Уляна
Все дуже смачно , все супер
07.23.2021
Кныш Анастасия
Все дуже сподобалось +безкоштовна вода
07.14.2021
Юрій Кравченко
06.27.2021
Максім Стельмах
06.21.2021
Тимофеев Михаил
Чай "Тропикана" - напиток Богов! Спасибо огромное!!!
06.14.2021
Степурко Анастасія
Найкращий персонал у м.Коростишів. Смачні напої.
06.13.2021
Іванна
Супер місце для відпочинку
06.11.2021
Марія Барановська
06.06.2021
Симон
Все дуже смачно. Ціна вподобающа,тому можна ставити всі зірочки. Персонал дуже ввічливий та доброзичливий
06.02.2021
Маргарита Олійник
06.01.2021
Демченко Мілана
05.29.2021
Горобчук Богдан Олександрович
Бариста Ання, Діана молодці. Дівчата знають свою справу.
05.20.2021
Богдан
Зовораживающе.
05.12.2021
Олег
Дякую за гарне обслуговування, дуже привітні та ввічливі баристи.
05.12.2021
Олена Літвінчук
Чемні баріста, гарне обслуговування
05.09.2021
Дарина
Все дуже дуже чудово
05.07.2021
Опанасюк Марина
Шарікава супер
м.Коростишів
Окрема вдячність Ані, за приємне обслуговування.
05.03.2021
Чабанюк Орися Миколаївна
05.02.2021
Настя
Дуже смачна кава. І особливо сподобалося обслуговування Юлії
04.30.2021
Бурячок Артур Юрійович
04.29.2021
Інна Щавінська
04.24.2021
Анастасія Артющик
04.20.2021
Юлія Сорока
Супер
04.15.2021
Дашонак
Это просто самая классная кофейня во всем Коростышеве
04.04.2021
Назарій
Дуже задоволений обслуговуванням! Приємне спілкування від персоналу та неперевершена подача нопою)
03.27.2021
Вєталь
03.26.2021
Юра
03.25.2021
Admin
03.24.2021
Max
03.21.2021
Максим
03.18.2021
Сніжана
03.18.2021
Артем Степаненко
Good
03.18.2021
Еден Азар
Дуже гарні дівчата обслоговують, раджу відвідати.
03.13.2021
Danya
03.02.2021
Вадим Опанасюк
03.02.2021
Міхненко Артур
02.24.2021
Тетяна Тетяна
02.21.2021
Саша Круглецький
Все дуже сподобалось
02.19.2021
Ярослав Богомаз
02.17.2021
Савич Світлана
02.14.2021
Ірина
02.12.2021
Людмила
02.10.2021
Вікторія Хмельова
Мені дуже сподобалось все дуже смачне та цікаве Sharikava❤️
02.10.2021
Юля
02.09.2021
Марина
02.05.2021
Natarion
02.04.2021
Александр
02.04.2021
Богомолова Маріна
02.02.2021
Ольга
02.01.2021
Анатолій
01.26.2021
Дарья
Персонал привітний, все смачно
01.26.2021
VADim
01.25.2021
Виктор
01.22.2021
Леся
01.21.2021
Любов Ненько
01.18.2021
Костянтин
01.15.2021
Богдан
01.09.2021
Нелли
01.07.2021
Міхненко Артур
01.04.2021
Ангеліна
01.03.2021
Ємельяненко Даша
01.03.2021
Симон Злата
Обслуговування найкраще, ввічливі та добрі люди.Їжа тут смачна і ціна влаштовує. Зрадістю буду ще ходити.
01.02.2021
Альона К
01.02.2021
Вадим
12.27.2020
Андрюха
12.27.2020
Андрій Свінціцький
Моїм дітям дуже сподобалось тут. Хочуть ще раз сходити
12.25.2020
Гаврилюк Софія
12.22.2020
SoapProBro
12.20.2020
Ткачук Евеліна
Гарне обслуговування приємний коликтив
12.16.2020
Пилипенко Олена
12.12.2020
Ірина
12.11.2020
Юлія
12.11.2020
Юлія
12.09.2020
Anatoliy
12.06.2020
Петро
12.04.2020
Дзюбенко Андрій
12.02.2020
Оксана
11.30.2020
Даніела Мариновська
11.26.2020
Анастасия
11.23.2020
Наталия
11.17.2020
Aleksandr
11.14.2020
Sasha
11.12.2020
Ольга
11.09.2020
A
Приятная атмосфера. Вежливый персонал
11.02.2020
Алеся
10.30.2020
Арсен Бондарчук
10.30.2020
Ярмоліцька Олька
Дівчата обслуговують суперово! Кава смачна! Чіабатіні та бейгли смачні! Поверніть паніні!
10.30.2020
Анастасія Невмержицька
Шарікава в Коростишеві зе бест! Поверніть паніні!
10.27.2020
Сніжана
10.25.2020
Бойко Олександра
Атмосфєрка шикарна, все на висоті, але змініть музику
10.25.2020
Наталья
Дуже гарний персонал! Та попердні стаканчики були цікавішими і красивіші!
10.24.2020
Таня
10.22.2020
Оксана Гаврилюк
Все більш - менш
10.22.2020
Наталья
10.21.2020
Анна Фещенко
Обслуговування на вищому рівні. Персонал дуже приємний та ввічливий. Все дуже чудово.
10.21.2020
Ірина Мирончук
10.21.2020
Поліщук Сергій
Чудово!!!
10.20.2020
Артур Руденко
10.19.2020
Аленка Данилевская
10.18.2020
Ярмола Богдан
10.17.2020
Олександр Кузьомка
10.15.2020
Павло
Стильно і смачно
09.04.2020
Igor
Super
09.11.2020
Viktor
09.18.2020
Natali
10.02.2020
Влад
10.08.2020
Настя Ярмола
Доброго дня!) Все подобається у вашому закладі!) Але є побажання: потрібно дівчатам на видачу ставити мікрофон, бо вони хоч і голосно кричать про замовлення, та всеодно не чути. Це побажання від громади міста Коростишів!!!!
09.14.2020
Інна Третяк
Все супер: зал, обслуговування та напої
09.01.2020
Зозуля
Мені подобається.
08.31.2020
Oleksandr
08.27.2020
Анатолій
08.27.2020
Дмитрий
08.27.2020
Наталія
08.27.2020
Orijin
08.21.2020
Анастасія Тишкевич
Відвідуємо всією сімєю і любимо ваш заклад. Дівчатка Аня та Світлана привітні та компетентні у всіх питаннях. З рекомендацій бажала б ввести карту постійного клієнта чи бонусну карту.
08.18.2020
Masha
08.16.2020
Марія
08.15.2020
Dmitry
08.12.2020
Таня
08.01.2020
Антонченко Катерина
Люблю відвідувати даний заклад. Смачна кава, приємна атмосфера, привітний персонал. Особливо подобається зміна Наталі, Юлії та Людмили.
08.01.2020
Таня
Приємний персонал, особливо Юля і Наталка. Привітні і ласкаві до діток.
08.01.2020
Инна
Привіт команді Sharikava! Особливо Наталці та Юлечці! Дівчатка супер! Привітні, класні, обслуговування на вищому рівні!!! Умнічкі! Ходжу тільки вашу зміну! Ви найкращі
07.09.2020
Екатерина Рябченко
02.11.2020
Янішевський
Це було прекрасно, неперевершено! Це капучіно з лісовим горіхом просто «вахх»! Круасан з куркою просто смакота!!! Краще ніж в МакДональдсі, це сто відсотків!!!
01.29.2020
Макар Соболівський
12.29.2019
Еля
Мені тут найбільше подобається малино-обліпиховий чай