




Коростень, вул. Грушевського, 40/2
Кав’ярня знаходиться неподалік від центра міста. Тут можна попрацювати з ноутбуком, постійно працює WI-FI. Ви можете випити улюблений напій (як холодний, так і гарячий),зробити солоний перекус та скуштувати солодощі власного виробництва. На локації є також невеличка літня тераса, де можна приємно провести час. Є можливість замовити у керамічний та скляний посуд або ж взяти із собою.
Вiдгуки
09.30.2023
Артем
Super
08.01.2023
Марія
Цей відгук не тільки про місцеву кавʼярню у Коростені, я буваю і в мережах закладу в Житомирі і Вінниці. І пишу це про цілий бізнес, афігенно вибудовану мережу!
Так ось
Зараз сиджу у вас в закладі, зʼїла два божественних паї і пишу вам просто щоб висловити свою любов.
Я так пишаюсь вами! Взяти таку планку, постійно розвиватись і вдосконалюватись, все від і до просто неймовірно. А я роками спостерігаю як ви ростете. А останні зміни та оновлення, забула як називається цей бізнес термін. Зробили бізнес в свої ніші на світовому рівні!!!!! Реально, без перебільшень
Намагаюсь уявити скільки роботи зроблено, крок за кроком вибудувати все це, настільки якісно і продумано ,а це ж скільки нюансів, я в захваті від ВАС!!!!!!!!!!
Написала це все і все одно не вистачає слів, щоб передати що я хочу сказати
06.27.2022
Вероніка Цапук
06.25.2022
Олег
06.20.2022
04.22.2022
Анатолій Новіков
04.19.2022
Діна
Привітний персонал. Все супер
04.14.2022
Єлизавета
Дуже ввічливий бариста. Найсмачніша кава в місті. Обов’язково ще прийду
04.13.2022
Анастасія
Дуже гарне та щире обслуговування! Так тримати!)
02.09.2022
Грендиш Юлія
01.29.2022
Дарина
Превосходный сервис. Ирина очень красивая и приветливая девушка. Благодаря ей настроение всегда на высоте ❤️
12.02.2021
Неруш Тетяна
Ирина прекрасный бариста, безумно приятная. Сервис на все 100%. Если ещё раз буду в городе Коростень за кофе только сюда.
11.28.2021
Оксана Котляр
Брали у вас вчера кофе. Бариста ваша просто огонь! Позитивом зарядки, и кофе вкусный!!!
Спасибо большое!!!
11.27.2021
Ксения
Очень довольна поседением, девушка максимально милая и приветливая
11.03.2021
Паша Лагода
09.12.2021
Марченко
как обычно лучшее обслуживание)
09.01.2021
Дарья
Супер!
08.16.2021
Петренко Сергей
Отличное обслуживание.
И прекрасный персонал.
08.11.2021
Чиж Инна
Всё супер, бариста помогла выбрать напитки, быстро приготовила. Спасибо
08.10.2021
Тетяна
Дуже приємне обслуговування
08.05.2021
Женя
Все супер
07.17.2021
Ксения
Девушка сегодня очень милая и приятная, всегда встречает улыбкой и предлагает разные вкусности
06.22.2021
Тетяна
Дуже приємне обслуговування
05.31.2021
Вигівський Максим
Дуже гарно виглядає . Гарно на смак . Приходьте їште все по фен-шую .
05.20.2021
Анастасия
05.06.2021
Illusion Life
05.06.2021
Ihor Datsiuk
04.30.2021
Катерина Степанчук
04.09.2021
Скобельська Варвара
Дуже смачно
04.08.2021
Сергей
04.06.2021
Екатерина Буйницкая
03.26.2021
Надежда
Очень вежливо
03.24.2021
Машталер Діана
Дуже, смачно
03.21.2021
Плисак Юрій
03.15.2021
Alexander
03.13.2021
Александр
03.07.2021
Александр Толочко
03.03.2021
Тетяна
Очень нравится обслуживание в г.Коростень. Милая и приветливая девушка, всегда помогает в выборе напитка
03.03.2021
Нина
03.03.2021
Алена
Дівчина Тетяна великий молодець! Ввічлива, швидко обслуговує. Маю побажання: видайте персоналу одяг по розміру.
02.14.2021
Тетяна Майстренко
Дуже приємна атмосфера,привітний персонал,завжди смачно...
02.10.2021
Taika
02.05.2021
Марина
02.03.2021
Sandro
01.27.2021
Грибовская Натали
На высшем уровне обслуживание, напитки и еда очень вкусные
01.27.2021
Виктория Туровская
Обслуживание на высшем уровне, еда и напитки очень вкусные♥️
01.25.2021
Марта
01.18.2021
Лиза Башинская
01.15.2021
Bondur
Пойдёт
01.14.2021
Максим
01.09.2021
Грибовская Наталия
Пойдёт
01.07.2021
ВСЯКО РАЗНО
01.02.2021
Андретан
Все четко, но место для решения вопросиков маловато.
12.31.2020
Никита
12.29.2020
Семеренко Владимир
12.28.2020
Ярослав Лабенский
12.26.2020
Елена
12.10.2020
Марія Мазуренко
Хочу, щоб повернули чізкейки та десерт «Солона карамель»
12.06.2020
AC
Что делать на выходной?
Правильно поехать куда-нибудь, где не закрыто.
12.03.2020
Serg
11.21.2020
Виталий
11.19.2020
Art Koen
11.18.2020
Вікторія
Приємний хлопчик)
Смачна кава) дуже затишно)
11.15.2020
Николай
Норм
11.13.2020
Алина Кондратенко
11.09.2020
Мартиросян
Всё просто замечательно)
11.08.2020
Сейран
11.04.2020
Віта
Моя найулюбленіша кава тут, в цьому кафе. Тому вона мене частенько " притягує" . І для мене це - комфортне, приємне місце, де з привітністю обслуговуючий персонал задовольняє мої бажання
10.31.2020
Шикерявий Юрий
Бариста хорош, очень вкусный кофе, отлично ориентируется в меню и очень коммуникабельный
10.24.2020
Любов Кучинська
Дуже смачна кава і прекрасна атмосфера.
10.16.2020
Ольга
10.13.2020
Катерина
Дуже приємний бариста , завжди смачно готує каву
09.04.2020
Jane
09.18.2020
Viktor
09.21.2020
Ruslan
ВСЁ СУПЕР...
09.23.2020
Илья
09.29.2020
Viktor
10.05.2020
Lesia
Кава- супер! Привітний персонал. Асортимент смаколиків до кави
10.09.2020
Дмитрий Шуляренкот
Хорошое заведение и отличный персонал
10.08.2020
Поляниця Євген
Один из самых вкуснык кофе пил здесь.
10.06.2020
Ольга Каменчук
Персонал вічливий, завжди посміхається. Що дуже підіймає настрій після робочого дня. А ще знають мої вподобання, бо є постійним клієнтом.
Шарікава ви найкращі.
09.19.2020
Вікторія Мельничук
Гарна якість і обслуговування
08.28.2020
Діана Стратійчук
Все сподобалось, дуже приємний бармен. Але мало їжі(
08.23.2020
Олександр
Чудовий сервіс. Приємні працівники. І надзвичайно комфортна обстановка.
08.23.2020
Зінченко Вікторія
08.19.2020
Тетяна Сеньківська
Все супер. :)
08.19.2020
Пашина Людмила
Таня, самая лучшая из всех девушек, которые работали у вас. Веселая, общительная, красивая ☺️ Таня, Саша , как в сериале
08.18.2020
Алена
Спасибо за отличную атмосферу и настроение Олександру
08.18.2020
Пашина Людмила
Очень нравится бариста Александр. Харизматичный, коммуникабельный парень, который делает отличный кофе.
08.08.2020
Марія
08.02.2020
Роман Баженов
07.23.2020
Вигівський Ярослав
Дуже класно
07.09.2020
Антон Кондачков
Приємне враження від закладу. Ввічливий персонал.
07.04.2020
Ярослав
Все файно
06.23.2020
Каленська Оксана
06.15.2020
Пашина Людмила
Хочу Мохіто й Айслатте!
03.09.2020
Бондаренко
03.05.2020
Светлана Товкач
Хорошее кафе, очень нравится!
02.22.2020
Карнушин
Люблю вас ребята!
02.09.2020
Собко Вячечлав
02.06.2020
Людмила
Повесьте, пожалуйста, зеркало)
01.04.2020
Ліколь
12.30.2019
Илья
Дуже гарна обстановка, дуже смачно та якісно.
12.28.2019
Плисак Юрій
Чудова та затишна кав"ярня, яких в місті не так багато. Приємний персонал))
12.27.2019
Ирина
Приятная атмосфера