




Житомир, вул. Михайлівська, 18
Кав’ярня знаходиться на вулиці Михайлівська – культурному центрі нашого міста. На цій локації можна приємно провести час як наодинці, так і великою компанією, а приємна музика створює сприятливу для спілкування атмосферу. У нас можна попрацювати з ноутбуком, оскільки постійно працює WI-FI. Ви можете випити улюблений напій (як холодний, так і гарячий), перекусити смачним круасаном та скуштувати солодощі власного виробництва. Ви можете замовити страву чи напій в керамічний та скляний посуд або ж взяти з собою. Локація має велику літню терасу.
Вiдгуки
03.18.2024
Міла
Недільний ранковий фільтр і турбота про його температуру покорила мене у саме серденько ♥
01.30.2024
Котик
ну дууууже смачний круасан-рол шоколадний
12.26.2023
Котик
По традиції забрала передостанній шоколадний круасан-рол ✨
А ще бариста зробили нереально смачну каву
10.13.2023
Котик
Ранок почався зі смачного Капуоранжу та неймовірно смачного равлику
10.07.2023
Юлія
Дуже хороші бариста
08.01.2023
Юлія
Добрий день!
Вчора 31.07.2023 купувала на Михайлівській Еспресо-Тонік)
І це було, щось неймовірне ❤️ Насичений смак кави, освіжаючий та дуже-дуже смачний
07.04.2023
Ірина
Дякую за смачну каву,приємний персонал.Рекомендую)
06.06.2023
Tetiana
Даніш з полуницею вкрав моє серце ❤️
Велике дякую, нереально смачно
06.01.2023
Tetiana
Завдяки гарному сервісу та оновленому меню мій ранок був неймовірний
12.14.2022
Леся Бухель
Все супер
11.15.2022
Кундель Анастасія
05.24.2022
Богдан 123
04.25.2022
новт
Круто
03.31.2022
Виктория
Приятный персонал , всё на высоте)
02.07.2022
ксюша
12.16.2021
Олександр Тимошенко
Дуже приємний хлопець барист, ввічливий, зробив смачну каву, розповів про меню, підказав, посміхнувся та побажав гарного дня, саме за це хочеться заходити на каву саме сюди.
12.10.2021
Лиля Олексюк
12.01.2021
Алла
Класс
11.19.2021
Назар Швецов
11.08.2021
Гладун Данило
Дуже круто
11.08.2021
Anton
10.24.2021
Нина Артемова
10.24.2021
Ghdtnvsah
10.23.2021
Сокур Дмитро
09.15.2021
Моисеев Игорь
Норм
09.10.2021
Арина
09.07.2021
Валерий Юрик
09.03.2021
Даниил Якубинский
08.31.2021
Анастасия
08.18.2021
Лчлвл
08.18.2021
Виталий Одинецкий
08.16.2021
Сергей
08.08.2021
Кушнир Даша
все супер!
08.07.2021
Дмитро
Все супер!!
08.03.2021
Didenko
Все на вищому рівні
07.28.2021
Діана
Дякую, все дуже добре, люблю це місце.
07.24.2021
Настя Гордійченко
07.22.2021
Pınar Özveren
07.19.2021
илона
07.16.2021
Кицанюк Діана Сергіївна
07.16.2021
Kalinchuk
cool
07.14.2021
Максим Бояльський
До побачення
07.14.2021
Водяницька Ярина
Прекрасно!
07.12.2021
Даша
Пришла сегодня к вам и впервые выпила настолько вкусный кофе, девушка тёмненькая сделала все на высшем уровне на Мехалке. Буду приходить ещё)
07.09.2021
Денис Костевський
Мені дуже сподобалося
07.06.2021
Галина Мельник
Найкращі
07.02.2021
Іскра Марта
07.02.2021
Kurko Karina
06.30.2021
Ходаківська Уляна
06.28.2021
Антон
06.27.2021
Алекс
06.25.2021
Дар‘я Гаврилюк
Надзвичайно смачні напої та кава. Бейгл - класний спосіб перекусити. Цінова політика трішки завищена. Сервіс на високому рівні. Завжди привітний та чуйний персонал!
06.20.2021
Марина Віталіївна
06.09.2021
Віка
06.09.2021
Сергій Донченко
06.07.2021
Arda Suleyman
Обслуговування дуже гарне, лише мало особистого контакту з клієнтом.
06.03.2021
Вікторія
05.31.2021
Viktoriia
05.28.2021
Анна Малівська
Чудовий заклад, смачана їжа, привітний сервіс
05.27.2021
Микола
Все супер
05.27.2021
Сагайдак Юлія Миколаївна
Завжди, найсмачніша кава, сервіс просто космос
05.21.2021
Прикол
05.21.2021
Олександра Махаєва
05.16.2021
Anatoliy Shevchenko
Дякую! Чудові враження і від меню, і від обслуговування, і від дизайну закладу. Наступні візити в місто будем починати у вас :)
05.07.2021
Вероника
Приезжаю из Киева ради вашего кофе
05.05.2021
Дмитро Каргапольцев
05.02.2021
Мазур Дарья
Сделайте пожалуйста детское меню с какао, шоколадом и милкшейком детского объема (200-250 мл).
05.01.2021
Наталія Бовсунівська
04.30.2021
Каріна Масленікова
Здравствуйте ❤️
Спасибо большое за вкусные сырники и особенно персоналу❤️
Ребята очень крутые
04.21.2021
Илля Прилэпов
Найкраще кафе
04.21.2021
Михалюк София
04.16.2021
Козиренко Микола
04.09.2021
Тетяна
04.08.2021
Кицанюк Діана Сергіївна
Кава просто бомба
04.07.2021
Арина
03.25.2021
Анна Буката
03.24.2021
Кул Леся
Тут завжди затишно
03.24.2021
Екатерина
Здравствуйте! Ежедневно беру кофе на растительном молоке. Миндальное - мой фаворит.
Миндального пока нет на многих локациях.
Беру на рисовом.
Вчера брала на Михайловской, пока дошла до работы, выбросила. Пить невозможно.
Потом брала на локации в парке - хороший вкус.
Сегодня снова брала на Михайловской. Попробовала на месте. Вкус прежний. При мне переделали. Извинились. Я попробовала на месте, вроде нормальный.
Дошла до работы, вкус такой же.
На работе перелила в прозрачный стакан. Напиток весь какими-то хлопьями. Вкус горький, мыльный такой.
Бариста проверили на месте срок годности обеих упаковок. С этим все В порядке . Но пить невозможно.
Жаль, нельзя прикрепить фото как выглядит напиток, если перелить его в стеклянный стакан. С этим молоком одни приключения, Никогда не знаешь какой вкус будет у молока. )
03.16.2021
Poizzhan Anna
Надзвичайно смачний лате з солоною карамеллю в шарікаві на Михайлівський!
03.10.2021
Маргарита
Была и вчера, и сегодня. осталась очень довольна. еда очень вкусная, ну и кофе классный.
03.06.2021
Артем Фонарюк
Чудова атмосфера, дуже смачна кава та привітливі бариста. Хочеться заходити за будь-якої нагоди)
03.03.2021
Сергій Перегуда
Дуже смачні панкейки. Сьгодні перший раз спробував боул - надзвичайно смачно.
Дякую Sharikava!
03.03.2021
Анастасія В.
Дуже приємно вражена, бо давно такого не куштувала.
На касі - чудова обслуга. Особлива подяку кухарю Насті. Кухня - супер;)
02.25.2021
Карина Пасат
Дуже сподобалось на Михійлівській. Коля та Даша дуже приємні бариста!
02.25.2021
Яна Цимбалюк
02.24.2021
Аліна Конічєва
02.22.2021
Марія
02.21.2021
Бояльський Максим
02.05.2021
Неженская
02.04.2021
Дмитро Бенедичук
02.01.2021
Шабуров Микита
Очень классное заведение!
02.01.2021
Дарина
Фильтр вкуснейший
01.24.2021
Авдєєва
01.22.2021
Дмитро
Маєте файну зачіску(персонал) Тип Redline
01.11.2021
Юлия
01.08.2021
Нечипоренко Татьяна Олеговна
01.07.2021
Дима Свириденко
Отличное обслуживание
01.07.2021
Фелікс
Все смачно , дуже круто , дуже красиво , .
01.04.2021
Андрій Влодрик
01.01.2021
Артур Байков
Житомир. Михайловская
Отлично
12.31.2020
Кикла Виталина
12.25.2020
Лешка
Все по правильному
12.21.2020
Армине
Мало места
12.20.2020
Зинчук София
Заведение топ
12.18.2020
София Нагребецкая
Очень вкусный и ва
12.18.2020
Петрук Ольга
12.14.2020
Леша
12.12.2020
Зинчук София
12.10.2020
Нейтан
Екатерина на Мехалке отлично варит какао, а главное с любовью!
12.09.2020
Артур Байков
Great espresso in cup
12.07.2020
Бебра
1
12.04.2020
Віка
12.02.2020
Анатолий
11.27.2020
Никита Галицикй
Все супер)
11.25.2020
Сидорук
11.25.2020
Harmash
Блин, вот кофе вообще не тот. Был в вашем заведении возле Трц Глобал утром того же дня. И капуч был шикарен, а вот по Михайловской не очень!
11.22.2020
Юлія Яремчук
11.21.2020
Антон
Спасибо за подарок к днюхе! Все очень круто. Бариста всегда любезен, кофе-просто лучший! Желаю вам пережить карантин)
11.13.2020
Олег
Норм кафешка
11.13.2020
Никита Галицикй
Отличное заведение в котором можно посидеть с друзьями и поработать
11.10.2020
Олена Вахнюк
11.05.2020
Поліщук Елизавета
Дуже смачна кава та приємний інтер’єр :)
11.03.2020
Валентина
10.29.2020
Валентина
10.27.2020
Огийчук Вера
10.26.2020
Фоміненко
10.24.2020
Таня Матвійчук
10.22.2020
Віолета Примак
10.20.2020
Богдан Смаль
Мені сподобалось тепло, музика тихенько грає
10.20.2020
Анастасія Ярцева
10.19.2020
Поліщук Катерина
10.19.2020
Матусевич Дарина
10.15.2020
Карина Мельник
10.15.2020
Алла Ящук
10.12.2020
Анна
Ооочень долго. Даже если перед тобой в очереди стоял 1 человек.
10.11.2020
Інна
Дуже приємний Баріста Міша.
Кава смачна,уютно,бистро.
Дякую дуже сподобалось
10.09.2020
М
Спасибо, за такое приятное заведение! Красивая еда, вкусный кофе, любезные бариста. Внутри и снаружи уютно, хочется остаться надолго.
10.08.2020
George
10.08.2020
Ірина Савенко
Все просто чудово
10.04.2020
Екатерина
Являюсь постоянным клиентом Sharikava. Особенно хочу отметить позитивным отзывом то, что Сеть заведений стремится к качественному сервису через улучшение меню) Прекрасное нововведение - панкейки. Ежедневно беру с моцарелой)
Приятным моментом ещё является наличие блюд вегетарианских и наличие растительного молока даже на компактных локациях.
Особенно, хочу отметить прекрасных бариста на локациях по улицам Михайловская и Киевская за их внимательность и вежливость)
Из пожеланий:
- оставить в меню панкейки Капрезе и овощной боул (самые вкусные блюда для меня).
Также, хочу отметить вкусовые качества морковного кекса и Нуги)
- следить за качеством продуктов для приготовления, так как сегодня (4.10) заказывала тост с авокадо, авокадо оказался неспелым, твёрдым. Пришлось выбросить тост. Дважды попадался какой-то кислый боул (возможно несвежий соус).
- иногда новенькие бариста не берут во внимание пожелания
Типа «горячий лате» или в этом духе, а это для меня прям ключевой аспект вкусного напитка.
В целом, спасибо, что существуете в нашем городе
09.25.2020
Игорь
Отлично
09.25.2020
Сергей
Персонал відмінний, затишно та зручно.
09.25.2020
ирина
Затишно, гарне обслуговування та смачненька кава та кекси!
09.21.2020
Inam Hanif
Good
09.19.2020
Баль Анастасія
09.19.2020
Никвашвили Диана
09.18.2020
Петро Ярощук
Вечірня шарікава врятувала моє життя, я хотів кави, і басиста швидко її приготував, дуже рекомендую))
09.18.2020
Юльчик Волянская
09.18.2020
Броня
09.17.2020
Катерина
09.17.2020
Яворська Влада
Очень приятная атмосфера в кафе, персонал очень приветливый и вежливый. Все очень вкусно :) Были волейбольной командой, обслужили быстро и на высшем уровне. Спасибо:)
09.14.2020
Влад
Все супер
09.12.2020
Настя Василенко
09.06.2020
Мария
Приятные ребята/обслуживание , вкусный боул с лососем.
Панкейки холодные, словно лёд. (Солёная карамель, капрезе)
09.06.2020
Полянська Галина Вікторівна
Дуже чудове місце
09.05.2020
Дмитрий
09.05.2020
Тоха
Все сподобалось, распект))))
09.02.2020
Білоус Марина
Перший раз зайшли до Вашого закладу після тривалого карантину, дуже все сподобалося, особливо порадували панкейки з лососем і куркою. Дуже вдячні поварам за відмінну роботу! Ваші повара - професіонали!!!Просто насолодитися стравою і атмосферою!!!
08.31.2020
Я
Дуже круто!
08.29.2020
Анна
Ну очень вкусные сырники!!
08.27.2020
Андрей Кабацюра
08.24.2020
Ксения Волк
Дуже смачно
08.23.2020
V.Z
Чудове обслуговування!
08.23.2020
Швец Оксана
08.22.2020
Лягера Анна
Суперове обслуговування. Зайшли майже в останню хвилину, і Дмитро погодився нам приготувати каву. Дякую за такій сервіс.
08.22.2020
Диана Курмышева
Впечатления отличные, удобное расположение, интерьер ненавязчивый, на что и обратили внимание, при выборе.
Кофе — лучший, что пробывали в Житомире .
Большой плюс заведению!
08.21.2020
Цимбалюк Руслана
Очень вкусно и атмосферно
08.18.2020
Аліна Стужук
Все дуже смачно
08.17.2020
Литвинова Олександра
Авокадо тост просто бездоганний! Ще й за таку ціну. Туалет - прям родзинка) Дякую за сортування сміття!
08.12.2020
Елена Генриховна
Супер!!!!
08.10.2020
Оксана Костюк
Любимый капучино с миндалём ❤ спасибо
08.08.2020
Романюк Валерій
Адекватное кофе, прекраснейшие кассиры и баристы, интересная музыка и очень приятный интерьер!
08.08.2020
Олег Манюта
Чистенько. Уютненько. Мальчики на кассе приветливые.
08.08.2020
Мельніковський Василь
Super !
08.01.2020
Олена Панченко
Мені дуже подобається!
07.31.2020
Мафиозник
Все по кайфу
07.30.2020
Галина
07.28.2020
Янішевський Олександр Леонідович
супер все
07.26.2020
Елизавета Заблоцкая
07.24.2020
Наталія Лукашевич
Весь персонал очень приятный, прекрасная атмосфера в заведении.
Бариста Илья подарил хорошое настроение на целый день и вкусный кофе.
07.24.2020
Olya Saichuk
07.23.2020
Владислав
07.23.2020
Анастасія Іщенко
Любов
07.22.2020
Владислав Науменко
Замовив каву, прийнявши замовлення виявив на пінці молока «мошку», показав баристі і він без зайвиг вагань вибачився і переробив моє замовлення)
Дуже великий «+» Вам за такий сервіс!
Дякую))
07.21.2020
Карина
07.17.2020
Мафін & Шампіньйон
«Що-небудь» приготували просто шедеврально! Щодня заходимо сюди на каву. Мафін і шампіньйон радять!)
07.17.2020
Ііанов
07.15.2020
Liudmila Konsevich
С большим удовольствием пишу отзыв. Огромное спасибо персоналу. Меню отличное, для меня, как для вегетарианца это просто находка. Интерьер отличный, чувство, что находишься в европейской кофейне. Очень чисто! Желаю вам процветания по больше благодарных клиентов! Благодарю!
07.14.2020
Дмитро Безпалько
Супер обслуговування .
07.13.2020
Moiseii
07.12.2020
Василий Кусяк
Дуже смачна солона карамель і відмінний сервіс.
07.12.2020
Тарас
Отличнте обслуживание!! Очень вежливые ребята ,и очень любят свою работу !!
07.11.2020
Алиса
Чудово!
07.08.2020
Aleš Kunert
06.10.2020
Мария
Полюбляю Ваші заклади) вони дуже атмосферні, смачна кава, а нові кекси це щось. Але сьогодні хочу, щоб ви ставали кращими. Ви дійсно круті. Тому пишу свій негативний відгук про тост .