



Житомир, вул. Перемоги, 54
У Sharikava на вулиці Перемоги, 54 ви можете випити улюблений напій (як холодний, так і гарячий), перекусити смачним круасаном та скуштувати солодощі власного виробництва. Тут панорамні вікна, біля яких встановлена стійка, за яку можна сісти та відпочити. На локації можна приємно провести час, послухати сучасну музику та скористатись стабільним WI-FI. Усю продукцію можна взяти з собою.
Вiдгуки
06.14.2024
Мелещук Юлія
Дякую за неймовірно смачну каву ❤️
Капучино був просто ідеальним, дівчина дуже приємна
03.12.2024
Міла
Приємний бариста та смачний капучино
12.13.2023
Міла
Відвідала локацію у вівторок, був приємний та привітний бариста, і дуже смачна кава ❤️
Дякую Вам, що Ви є
12.14.2022
Олександра
Дуже дякую бариста, який працює на Лесі❤️
04.14.2022
Олексій Гайдучик
02.16.2022
Анастасія
Була сьогодні на Лесі Українки. Особливо смачна кава і приємне обслуговування. Дякую баристі Олі:)
01.22.2022
Костянтин та Андрій
Дуже приємне та затишне містечко. Різдвяне какао (з апельсиновим соком!) взагалі неймовірне!
11.10.2021
Полина
Очень приятное обслуживание! Спасибо!
08.02.2021
Ирина
07.31.2021
Виктория
Все круто.
Только пожалуйста пополните ассортимент сиропов и поменяйте крышки для стаканчиков. Очень не удобно размешивать.
07.01.2021
Олег
06.27.2021
Юрий Швед
Первая покупка
06.14.2021
Ірина Камінська
11.10.2020
Олександр Пащенко
10.15.2020
Максим
03.15.2020
Людмила Жуковець
Добрый день! Мы - постоянные клиенты Ваших заведений в Житомире, очень нравится кофе! Очень просим добавить в меню теплое молоко (пенку) и какао в маленьких стаканчиках (до 200 мл)!!! Нашим деткам реально не хватает такой опции! Большие порции (300 и 350 мл) пока не для нас.
02.24.2020
Тетяна
Дякуємо дівчинці за смачну каву ❤️
01.30.2020
Таня
Дякую баристу за капучіно, за такою кавою хочеться вертатися.