




Житомир, вул.Старий Бульвар, 6
Кав’ярня знаходиться на вулиці Старий Бульвар, 6, на території парка імені Шодуара. Одна з найбільш просторих локацій, де можна приємно провести час як наодинці, так і великою компанією, а приємна музика створює сприятливу для спілкування атмосферу. На цій локації можна попрацювати з ноутбуком, постійно працює WI-FI. Ви можете випити улюблений напій (як холодний, так і гарячий), перекусити смачним круасаном та скуштувати солодощі власного виробництва. Є можливість замовити в керамічний та скляний посуд або ж взяти з собою. Тут також знаходиться і наша Школа бариста, де ми проводимо спеціалізоване навчання для майбутніх співробітників. На локації також є затишна літня тераса.
Вiдгуки
10.09.2024
Котик
Все супер
06.12.2024
Тетяна
молочні коктелі дітям сподобались)
05.22.2024
Котик
Дууууууууже смачний фільтр ❤️
а бариста котики ❤️
03.18.2024
Міла
Привітні баристи та неймовірне какао
10.05.2023
Котик
Дуже швидко приготували та віддали замовлення, незважаючи на велику чергу)
Дуже дякую, завжди смачно і круто)
ви неймовірні)
07.04.2023
Олександра
З друзями неодноразово беремо каву)) Смачнюща .
06.24.2022
Катерина Градовська
Супер
04.18.2022
Олександр Венгловській
Все гуд
02.21.2022
Давід Оганов
Дуже круто
02.17.2022
Олег Коннов
Все дуже добре
02.11.2022
Вася Харипончук
02.11.2022
Вася
02.11.2022
Гуля
Дякую, що вікриті і годуєте з 8-00 !
02.03.2022
Olga Tsivko
Дуже приємний персонал. Раджу!
12.17.2021
Людмила Слюсар
Приємний персонал, дівчата дуже жваві, роблять все дуже смачно і вчасно
12.17.2021
Sorokina Kira
Дуже смачно!!!
12.11.2021
dervis derin
Хорошо
12.09.2021
Євгеній
12.04.2021
Ольга Кардаш
11.29.2021
Ольга Кардаш
11.27.2021
Ольга Кардаш
11.27.2021
Алёна Ничипорук
11.27.2021
Письменна Кіра
Смачна Кава та привітливий персонал
11.25.2021
BONDARCHUK ANDRII
Кава топчик
11.22.2021
Заріна Бойко
Дуже якісне і швидке обслуговування
11.12.2021
Тетяна
Добрий ранок) Хочу поділитися прихильністю до вашого закладу. По-перше, дуже гарне декорування стін - креативно, сучасно, модно. По-друге, дійсно смачна кава (я обрала капучіно): ароматна, смачна, гарно смакує навіть без додавання цукру + смачні смаколики. По-третє, привітний персонал. Єдине, дещо задорого як для мене, але це виправдано. Дякую! Успіхів і процвітання вам!
11.02.2021
Віктор Бей
Дуже приємний персонал ,хороша атмосфера)
10.22.2021
Оля
10.20.2021
Войтюк Ярослав
Привітний персонал, смачна кава, приємна атмосфера. Все як завжди на найвищому рівні
09.15.2021
Bohdan
Хорошее заведение
09.08.2021
Glazunova
Очень приятный, вежливый и милый персонал в парке. Мальчик стажёр определенно заслуживает внимания, спасибо ему за отличный кофе))
09.01.2021
Олена Вік
08.31.2021
Александра Садыгова
08.20.2021
Дворак Світлана
07.19.2021
Артем Базилюк
07.19.2021
Сергій Марценюк
Привітний персонал!!!!!
07.16.2021
Яра
Смачна кава, затишно
06.30.2021
N.Starhenko
06.19.2021
Юля
Дякую за смачненьку каву!
06.05.2021
Віктор Бей
Дуже приємне обслуговування))
06.02.2021
Владислав Журахівський
06.01.2021
Марченко Олександр
05.28.2021
Матвій Мазурець
Все круто
05.24.2021
Ірина Білецька
05.22.2021
Хачатрян Камила
Круто
04.20.2021
Александр Бежевец
Супер
04.18.2021
Гуменюк Оля
04.18.2021
Наташа
❤️
04.14.2021
Костик Дарья
04.12.2021
Олександр Костюк
Дуже ввічливий персонал
04.09.2021
Ян Сапковський
Кофе просто ***ный ;)
04.01.2021
Gal
03.30.2021
Лидия
03.28.2021
Алла
Ви супер
03.28.2021
Олександр
03.27.2021
Панас
03.23.2021
Ирина
03.19.2021
Anastasia
03.17.2021
Валентина
03.14.2021
Юлія Закусило
03.11.2021
Катя
03.07.2021
Roman
03.04.2021
Сергій Кутасевич
Просто класс
03.04.2021
Крістіна
03.03.2021
Ольга
03.02.2021
Анастасия
03.01.2021
Dmitriy
02.28.2021
Оксана Курильчук
02.28.2021
Евгений
02.26.2021
Артур
02.20.2021
Дмитрий
02.19.2021
Катерина Скаковська
Дякую за привітання з днем народження!
Дуже приємно!
02.15.2021
Регина
02.14.2021
Slime
02.12.2021
Денис Ищенко
02.10.2021
Малыхина Наталия Ивановна
Всё вкусное и свежее. Мне нравиться, как мальчик делает капучино, нежная и густая пенка.
02.09.2021
Kirill
02.07.2021
Ирина
Дуже раджу
02.07.2021
Рапа
02.05.2021
Inna
Афанасій готує найсмачнішу у місті»матчу лате»!!
Дякую,за таке гарне відношення до клієнтів
02.02.2021
Діана
02.01.2021
Snikhovska Irena
У вас найсмачніша кава!
01.31.2021
Alex
01.30.2021
Олександр
01.28.2021
Мельниченко Сергей
Привітний персонал)
01.25.2021
Алена
01.23.2021
Leonid
01.20.2021
Ulia
01.18.2021
Владимир
01.17.2021
Диана
01.15.2021
Руслан
01.12.2021
Soobscurity
01.05.2021
Ніталія Пешкін
Смачно і затишно
12.31.2020
Василий
12.29.2020
Андрей
12.26.2020
Ya
12.25.2020
Ирина
12.23.2020
Кирилл
12.21.2020
Dr.
12.18.2020
DAMIAN DZHUGA
12.17.2020
Виталий
12.12.2020
bad
12.11.2020
Владислав Мыслинский
12.10.2020
Анатолий
Хорошо
12.07.2020
Колесник Руслана
12.05.2020
Alexandr Kirienko
COOL
12.05.2020
Ira
Найсмачніша кава в Житомирі
12.05.2020
Alexandr Kirienko
Дуже класна кава й круте обслуговування
11.30.2020
sergiy
11.29.2020
Сорока Илона
11.28.2020
Анастасия
11.27.2020
Иван Логвинчук
11.24.2020
Наталия Шереметьева
Очень люблю Sharikava на бульваре. Я обычно пью средний капучино или чаи джемовые. Обожаю десерты нуга и кокосовый. Мои любимые бариста Афанасий и Алина. Всегда вежливые, внимательные к деталям.
11.23.2020
solder
11.21.2020
Александра
Приятный персонал, вкусный кофе
11.19.2020
Mike
11.19.2020
Alexander
11.18.2020
Брукховський Максим
17.11.2020 вечером после работы впервые зашёл к вам выпить свой любимый раф кофе
Встретили две девочки (баленькая и чёрненькая, знал бы что буду оставлять отзыв, узнал бы их имена) поприветствовали на входе, обслужили так прекрасно как только можно себе представить, раф кофе приготовили ШИКАРНЫЙ и так же посоветовали очень вкусный чиабатини (хоть и не хотел но взял, и остался очень доволен).
Раньше обходил стороной ваше заведение, но отныне буду заходить только к вам, надеюсь что все ваши сотрудники такие же прекрасные как эти две девочки!
11.16.2020
Ігор
11.15.2020
Андрей
11.09.2020
Инна
11.06.2020
Rustam
Good marketing, yet middle quality coffee and quite pricey. Zhytomyr Starbucks analog.
For better...
11.04.2020
Александр
11.03.2020
Карина
11.03.2020
Єлизавета Огороднійчук
11.02.2020
Wolf-Dieter
11.01.2020
Хабиб Нурмагомедов
10.31.2020
Viktor
10.28.2020
Christina
10.26.2020
Тарас
10.25.2020
Lisa
10.20.2020
Ямковая Вероника
Все топ
10.19.2020
Лялюк Илья
10.18.2020
Nikita
Маєте файний туалет
10.15.2020
Anastasiya
Люблю Sharikava)
Безопасно, быстро и приятно
09.06.2020
Александр
09.10.2020
Руслан
Очень вкусный кофе
09.12.2020
Олексій
09.16.2020
Олена
09.20.2020
Oleksandra
09.22.2020
BRO
09.25.2020
Поліна
09.27.2020
Алексей
10.01.2020
Маргарита
10.03.2020
Юля
10.05.2020
Dasha
10.08.2020
Богдан
10.11.2020
Елена
10.12.2020
Яся
10.12.2020
Дмитро Новосьолов
Все супер, виконали замовлення швидко. Все смачно.
09.23.2020
Оксана Лосюк
09.22.2020
Юрий
09.20.2020
Карнафель Поліна
Дуже крутий заклад
09.16.2020
Артем Лавренук
Все як завжди – the perfect.
09.13.2020
Діма
Все дуже класно
09.10.2020
Тетяна Міхеєва
Дуже подобається, дякую
09.07.2020
Руслана Войтко
09.02.2020
Никита
08.31.2020
Сергій Олійник
08.31.2020
Василиса
08.28.2020
Прилуцька Поліна
08.28.2020
Логвінчук Іван
Смачний капучино) стіл переді мною продезінфікували)
08.27.2020
Катя
08.27.2020
Ярошенко
Вкусненько)✨
08.25.2020
Lion
Верните пожалуйста Яблочный драйв
08.16.2020
Сергей
08.07.2020
Инга
Сегодня пришла выпить крутой кофе, а подучила не только невероятный напиток, а и огромную волну позитива, девчонки вообще работают на уровне)
06.01.2020
Вероника
05.27.2020
Матвейчук
05.21.2020
Nicron
04.29.2020
Павел
02.15.2020
Трусов Балагуру
ТОП -10 кафетерий города
01.28.2020
Устенко Інна
Була сьогодні на Бульварі, м. Житомир, дуже смачна кава, сервіс відмінний, дівчата всі охайні, привітні, дуже приємно, що таке обслуговування, зовнішній вигляд та посмішка персоналу, підняла настрій, а окреме задоволення отримала від вашого тірамісу.