




Житомир, Майдан Згоди, 6
Кав’ярня знаходиться за адресою Майдан Згоди, 6, неподалік від ТРЦ «Глобал». Велика двоповерхова локація, де можна приємно провести час як наодинці, так і великою компанією, а приємна музика створює сприятливу для спілкування атмосферу. У нас можна з легкістю попрацювати з ноутбуком, постійно працює WI-FI та є розетки біля кожного столика. Ви можете випити улюблений напій, перекусити смачним круасаном та скуштувати солодощі власного виробництва. Є можливість замовити в керамічний та скляний посуд або ж взяти з собою.
Вiдгуки
05.12.2023
Oleksandra
Еспресо-тонік був дуже смачний ❤️
Персонал просто чудовий, а мигдалевий круасан - смакота ❤️
04.29.2023
Юлія
Команда Ярмарка дуже хороша. Обслуговування швидке та якісне. Кава нууу дужееее смачна ❤️
Дякую за чудовий ранок))
12.13.2022
Олександр Громський
12.12.2022
Білошицька Л
12.02.2022
Катерина Базилівська
12.02.2022
Вікторія Пустохіна
11.27.2022
Ярошенко Анастасія
Дуже дякую команді!
Стійко, швидко та приємно працюють з немаленькою чергою)
Дуже круто! Молодці ♥️
11.25.2022
Мелещук Юлія Франеківна
Хлопці великі молодці
11.12.2022
Мелещук Юлія
Sharikava в саме серце ♥️ Печиво Гарбуз-Кориця - це щось неймовірне
05.20.2022
Олена Семененко
02.07.2022
Затолока Марьяна
12.06.2021
Larisa
Просто СУПЕР!!!!
11.30.2021
Гасанов Аміль
11.20.2021
кревская
11.15.2021
Артем
На ярмарку завжди самий смачний чац..... Катя і Іванна самі кращі бариста.... Обожнюю це місце через них♥
10.21.2021
Dmitry Bondarchuk
Всё гут
10.08.2021
Вячеслав Вакулик
09.09.2021
Ірина Яцик
супер
09.10.2021
Євгеній
08.18.2021
Євгеній
08.13.2021
Сень Тетяна
07.09.2021
Євгеній
07.04.2021
Sergii Rogalskyi
06.28.2021
Татьяна Карпенко
Super
06.27.2021
Yanchuk Kristina
06.26.2021
Ірина Котенко
06.20.2021
Яна Решивська
Місце, куди завжди повертаєшся заради смачної кави та гарної атмосфери
06.17.2021
Юлия Полищук
06.17.2021
Омельчук Марина
06.08.2021
Сергей Янчук
06.04.2021
Мария
Очень крутое заведение
05.27.2021
Яремчук Яна
05.20.2021
Багінська Наталія
05.15.2021
Сушицька Марія
05.13.2021
Марина
Зашла с подругой выпить кофе, нам принял очень приятный бариста, обслужил на высшем уровне, сделал очень вкусный какао и самое главное очень быстро и качественно. Очень атмосферно и приятно находиться. Очень интересно наблюдать за баристами и то как они работают
05.01.2021
Роман
04.28.2021
Артем Манько
04.24.2021
Ангелина Мельник
Круто !
04.09.2021
Артем
04.04.2021
Ковтун Артём
04.03.2021
Євгеній Лисюк
03.29.2021
Генрих
03.20.2021
Євгенія
03.14.2021
Олег
03.12.2021
Діана
03.11.2021
Іра
03.09.2021
Сергей
03.07.2021
Дмитрий
03.05.2021
Владимир
03.03.2021
Darth
03.02.2021
Kolya
02.28.2021
Eugene
02.26.2021
Артём Самарин
02.19.2021
Лилия
02.10.2021
Катерина Криволапчук
02.07.2021
Иван
02.03.2021
Дима
02.01.2021
Inna
01.31.2021
Голембйовский Олег
01.30.2021
людмила
01.27.2021
Василий
01.27.2021
Вася
01.26.2021
Weed
01.24.2021
Andy
01.22.2021
Вася
01.20.2021
Vladimir
01.14.2021
Валентина
01.12.2021
Vasya
01.11.2021
Руслан
01.09.2021
Інна Вождай
01.07.2021
Влад
01.06.2021
Dmitrii
01.06.2021
Ольга Федоренко
01.06.2021
Ольга Федоренко
01.03.2021
Berezovskiy Aleksandr YUrevich
01.03.2021
Inna_
01.01.2021
Даша Чекіна
Все супер!
12.31.2020
Віктор
12.28.2020
Паша
12.27.2020
Anastasiya
12.27.2020
Ильченко Елена
12.26.2020
Dmytro
12.25.2020
Юрій Степанюк
12.23.2020
Селина Екатерина
12.21.2020
Артем
12.19.2020
Владислав
12.19.2020
Олександр
Top
12.14.2020
Vit
12.09.2020
Олександр
12.08.2020
Диана
12.07.2020
Иван
Очень приятные девушки-баристы!!!
12.07.2020
Diana Trybel
Мне очень нравится уют и сервис , хороший кофе
12.06.2020
Albert
12.04.2020
Igor
12.02.2020
Александр
Ну очень вкусный кофе.
11.29.2020
Tsezarovich
11.29.2020
Міщенко Надія Василівна
11.21.2020
Nikolai
11.17.2020
Олександр Антоневський
11.12.2020
Ганна
11.11.2020
Надія Лазарєва
Колектив привітний) інтер‘єр затишний) кава смачна)
11.10.2020
Олексій Бондарь
Клас
11.10.2020
vetall
11.08.2020
Скаковська Катерина
11.05.2020
Игнат Никитюк
Вааай, кофеее пушка Ара. Со всей семьей там сидели кайфовали.
11.04.2020
Саша Мазур
11.04.2020
Мазур Олександра
10.28.2020
Ангеліна
10.28.2020
Горбачова
10.26.2020
Юлія Борчаківська
Супер!
10.26.2020
Саша Мазур
10.25.2020
Заставнюк
Все супер
10.25.2020
Ірина Русецька
Обслуговування відмінне і все дуже смачно
10.23.2020
Диана Мухина
Чудовий заклад, смачна кава! Рекомендую!
10.22.2020
Уминская
10.21.2020
Олександр Таргонський
10.20.2020
Тетяна Домашевська
10.18.2020
Дмитро Іванов
10.18.2020
Анастасия
10.18.2020
Дмитро
Хорошо
10.01.2020
Stanislav
10.03.2020
Thunder
10.12.2020
Виктория
10.12.2020
Victoria
09.25.2020
Антон Бабійчук
Приємне місце з своєрідною надихаючою атмосферою. Заходжу сюди кожен раз як є вільний час щоб відкинути зайві думки і направити їх у необхідне русло. Ціна оправдовує якість, правда солодкі сиропи в Лате таке собі
09.18.2020
Ольга
Чудове місце. Атмосфеоно і приємно
09.03.2020
Олєжка
09.02.2020
Vika
Очень приятный молодой человек, внимательный к мелочам. Сделал вкуснейший кофе! Есть с кем сравнивать.
08.26.2020
Ира Стасюк
08.25.2020
Мария
08.21.2020
Сережа
Девочка в ночную на ярмарке большая молодец, вкусный кофе и вежливое обслуживание. Ночью хожу только к ней!
07.23.2020
Ксюша
Обслуживание суперовское )))))
04.06.2020
Коля
Очень вкусный кофе!