




Житомир, вул. Київська, 17
Кавʼярня знаходиться за адресою вул. Київська, 17. Простора та світла локація, де можна приємно провести час як наодинці, так і в компанії. Тут можна попрацювати з ноутбуком, адже постійно працює Wi-Fi, а також є зручні місця з розетками. Ви можете випити улюблений напій, перекусити свіжою випічкою та скуштувати солодощі власного виробництва. Напої та продукцію є можливість замовити у керамічний та скляний посуд або ж взяти з собою.
Вiдгуки
12.14.2023
Михайло
Дякую за неймовірно смачнющю каву)
08.22.2023
Мелещук Юлія
Сьогодні та вчора робила онлайн замовлення на дану локацію ❤️
І це щось неймовірне, ти заходиш тебе чекає вже приготований непервершений напій та усміхнений бариста
06.09.2023
Олександр
Смачний Бамбл Айс)
І неочікувано, майже не було черги))
дуже приємно отримати напій так швидко) Дякую)
05.18.2023
Мелещук Юлія
Такий смачний капучино, я дуже давно не пила))
Молоко глянцеве, хорошої температури, малюнок на каві чудовий і на смак просто ідеально)
Дякую за прекрасний настрій))
12.13.2022
Ілля Пркрасов
12.02.2022
Анна Люшненко
Дуже затишно, смачна кава та приємний персонал.
06.24.2022
Полянська Галина
Дуже сподобалося. Баристи просто неймовірні
05.29.2022
Анна
05.21.2022
Жосан Ирина
04.20.2022
Денис Багінський
Смачна кава
02.15.2022
Тетяна
Дуже приємна бариста, вона ж менеджер Юлія! Щиро вдячна за обслуговування, за пораду, за приємну атмосферу!) смачна кава та печиво шоколад-нутелла - і день продовжується із задоволенням! ))) дякую, Юліє!
02.14.2022
Камилла
очень вкусное кофе и классный персонал
02.14.2022
бичковська людмила
очень вкусное кофе
12.05.2021
Сергій
Задоволентй
11.25.2021
Настя Маліновська
11.24.2021
Владимир
11.07.2021
Данііл Якубинський
11.01.2021
Осолосов
10.24.2021
Лірник Ольга
Все в найкращому вигляді ❤️
10.19.2021
Ігор Голуб
Смачно!
10.15.2021
Дарина Мирончук
10.15.2021
Марія Цибель
10.18.2021
Лиза Уминская
10.18.2021
Анна Воронецька
10.18.2021
Андрей Шпакович
09.14.2021
Киценко Олена
Чудове місце для обговорювання важливих питань)
09.09.2021
Багінська Наталія
Дужє смачно, нуга в топі)
09.06.2021
Dmitry Bondarchuk
09.06.2021
Dmitry Bondarchuk
Всё гуд
09.06.2021
Dmitriy Goncharuk
09.04.2021
Олена
09.04.2021
Елена
08.29.2021
Кислюк Ирина
Все смачно
08.24.2021
Корнійчук Олександр
Обслуговуванням бариста Ганни задоволений)
Чудова кава та настрій )
08.08.2021
Демьянчук Юлия
всё очень понравилось, персонал хороший, девушка приветливая
08.01.2021
Swailes
07.26.2021
Ліневич Святослав
07.13.2021
Мария
Очень вкусно, атмосферно ✨
07.10.2021
Юлия
07.08.2021
Тетяна
Змініть сорт матчі або робіть в меншій концентрації, вона смакує зовсім не так як повинна..
07.05.2021
Ткаченко Руслана Владимировна
07.03.2021
Ярош
06.29.2021
Елена
06.29.2021
Вика
06.22.2021
Дебой Ирина Владимировна
Вражаюча кава)
06.19.2021
Кирилл Фещенко
06.15.2021
Вася
05.24.2021
Илля
05.21.2021
Андрей Лаговский
Очень крутое место
04.29.2021
Вікторія Панфелюк
Вау!
04.04.2021
Супрон
03.13.2021
Дмитрий
Очень понравилась Валерия,и кофе у нее чудесное
03.09.2021
Stepan
02.17.2021
Маргарита
02.16.2021
Yaroslav
02.13.2021
Roman
02.09.2021
Олексій
02.07.2021
Илья
02.06.2021
Garmanchuk
01.25.2021
Марія Цісінська
01.09.2021
Ігор
01.07.2021
Артур
01.05.2021
Yura
01.01.2021
Дима
12.27.2020
Dmitriy
12.26.2020
Горобець Олена
Суперова sharikava!!!
12.23.2020
Александр Соколов
Класс
12.23.2020
Олександра Козир
12.23.2020
Ковбан Анна
12.20.2020
Зинчук София
12.20.2020
Зуєва Наталія
12.19.2020
Сергей
12.14.2020
Vit
12.11.2020
Руслана
12.09.2020
Мелень Арина
Всё очень нравиться, надеюсь всё будет так же как и есть желаю вам только лучшего❤️
Вы лучшие
12.05.2020
Yaro
12.02.2020
Ka
11.26.2020
Зинчук София
Очень классное заведение , мне и моим друзьям очень нравиться
11.05.2020
Поліна Сахневич
Все хорошо, только побольше бы вегетериансих/веганских штучек, побольше пространства и получше интернет (а то отключается)
10.30.2020
Юлія
10.24.2020
Валерія
10.23.2020
Viktor
10.21.2020
Елена
Больше трёх лет посещаю это заведение, была наверное уже на всех локациях. Обстановка супер
10.19.2020
Igor
10.15.2020
Олексій
10.14.2020
Анастасия
10.14.2020
Клара Ковальчук
Все дуже харашо
Обожнюю вашу мережу, ходжу сюди 3/3
Обожнюю ваше кофе , фанатію від бейглів.
Ви луччі♥️
Кекси агонь!
09.03.2020
Катя
09.07.2020
Alina
09.11.2020
Andrew
09.22.2020
Владимир
09.27.2020
Галина
10.04.2020
RLY
10.06.2020
Іван
Занадто розкручений заклад
10.12.2020
Maxym
10.12.2020
Лілія
Быстрое и качественное обслуживание, чисто, приветливый персонал) Все супер!
10.11.2020
Игорь
Всегда вкусное кофе и приятная атмосфера
10.06.2020
Виктория
Отличный кофе. Плюс ко всему очень вежливый персонал. Хочу выделить девушку на кассе в очках ( имени не знаю), всегда приятно возвращаться к Вам за кофе.
10.02.2020
Виктория
Отличный кофе. Плюс ко всему очень вежливый персонал. Хочу выделить девушку на кассе в очках ( имени не знаю), всегда приятно возвращаться к Вам за кофе.
09.18.2020
Катерина
Приємно зустрічають, надихають своєю роботою на чудовий настрій та день
09.06.2020
Миша
Nice
09.04.2020
Катя Подзігун
Моё любимое заведение было пока были десертики, верните пожалуйста (
08.29.2020
Ордановський Олег
Все супер!!! Молодцi. Бариста завжди на робочому мiсцi. Чисто и смачно. Обожнюю вашу гранолу.
08.19.2020
Maxim
08.16.2020
Николай
Завжди чудова атмосфера
08.09.2020
Олександра
Уже давно відвідую цю Шарікаву і хочеться акцентувати увагу на двох дівчат-баріст, професіоналки своєї справи,кава надзвичайно смачна, ввічливі та привітні. Приходжу за кавою тільки коли вони на зміні)
05.24.2020
Світлана
03.08.2020
Нікіта Борисов
Юля и Надя - обалденные бариста, очень приятные, сижу здесь каждые выходные, кофе очень вкусный.
03.07.2020
Настя Карабан
Очень круто!
02.26.2020
Логвинчук Иван
02.21.2020
Анна
Моя улюблена кав’ярня! Дякую за смачну каву!
02.16.2020
Артем
Смачна кава
02.10.2020
Максим
Неплохое заведение с отличными баристами, особенно девочка с розовыми волосами, будем приходить почаще))