




Вінниця, просп. Космонавтів, 20
Кав’ярня знаходиться на проспекті Космонатів, 20, неподалік зони для прогулянок. Тут можна попрацювати з ноутбуком, постійно працює WI-FI. Ви можете випити улюблений напій (як холодний, так і гарячий), зробити смачний перекус та скуштувати солодощі власного виробництва. Є також невеличка літня тераса, де можна приємно провести час. Усю продукцію можна взяти з собою.
Вiдгуки
05.17.2023
Тетяна
Дуже смачний Фільтр та Пай Сьомга-Броколі
07.25.2022
Сергей
Это лучшая кофейня в Виннице!!!! Особая благодарность баристам. Всё смены отличные. Продолжайте в том же духе.
Мира нам.
07.24.2022
Аліна
07.22.2022
Марина
Я ваш постоянный посетитель. Хочу выразить благодарность ребятам с Космонавтов. Моя любимая смена. Могу ехать с центра чисто что бы взять кофе тут :) Всегда улыбчивое и приятное обслуживание ♥️
Латте с миндалем - the best !)
07.07.2022
Максим Сарахман
Гарна атмосфера та привітний персонал. Дякуємо вам за чудову кав‘ярню
06.24.2022
Монокова Олена
05.27.2022
Дмитро
Дякую за приємну посмішку і лавандовий лимонад
04.26.2022
Сергій Гуменюк
02.13.2022
Грабовський Павел
Супер
02.05.2022
Буток Костянтин
Приємна атмосфера, ввічливі баристи, смачна й запашна кава.
01.23.2022
Мила Побережнюк
Мы беговым клубом NoBoringRunners прибегаем после трейловых пробежек к вам на пр-те Космонавтов и тут всегда тепло, вкусный кофе и классное отношение к нам. Спасибо!!!
01.01.2022
Дмитро Баланюк
Дуже класне обслуговування!
12.11.2021
Юлія
Дякую, все чудово
11.21.2021
Триандофілова Аліна Анатоліївна
10.29.2021
Ольга
Даша, дуже хороша бариста, залишила тільки позитивні емоції, завітаю ще
10.20.2021
Андрій Красножон
Просто супер)
08.26.2021
Ліка
Найпрофесійніші та найщиріші бариста у Вінниці! Завжди чемні та привітні. Ну і звісно смачнюча кава. Обираю вас навіть попри те, що доводиться добряче пройтися. Величезна різниця між Арома кавою і у якості, і в атмосфері (звісно ж в позитивний бік)! Молодці, так тримати ;)
08.15.2021
Oleg
Дякую за привітання з днем народження! Дуже приємно!
08.14.2021
Екатерина Ковка
08.01.2021
Інна
Смачна кава, смаколики, завжди чисто і є можливість помити руки!!!) Іноді довго видають замовлення, але це буває рідко.
08.01.2021
Юрій Зайшлий
Дуже смачно і затишно, любимо заходити до вас на кружечку кофе)))
07.13.2021
Вікторія
Ви найкращі!!! Дуже смачне горіхове какао
06.18.2021
Лихогляд Ірина
Найсмачніша кава у місті❤❤❤
05.13.2021
Дмитро Баланюк
Дуже класно! Барісти чудові! І що мене вразило - завжди пам’ятають який мій улюблений напій
04.29.2021
Владислав
04.29.2021
Ілона Гринчак
04.18.2021
Полищук Вероника
04.10.2021
Лола
04.10.2021
Каріна
Класний заклад♥️
04.03.2021
Артем Четверіков
04.03.2021
Ольга Рудник
04.02.2021
Оксана Кунат
04.01.2021
Алексей
Прекрасное кафе, всем доволен, все отлично)
04.01.2021
Алексей
Прекрасное кафе, всем доволен, все отлично)
03.30.2021
Whoisnotcare
03.28.2021
Алексей Короленко
Дуже смачна I запашка Кава! Рекомендую, товарищи.
03.25.2021
Михаил
Очень хорошо!!!
03.23.2021
Дудник Олександр
Гарна кав’ярня, чудовий інтер’єр, приємне обслуговування
03.22.2021
Виталина
03.19.2021
Anna
03.14.2021
Наталья
03.12.2021
Вадим
03.10.2021
Svetlana
03.08.2021
Ирина
03.06.2021
Костя
03.03.2021
Валерий Бланарь
03.01.2021
Андрій
02.27.2021
Наталія Івачковська
Найсмачніша кава в місті
02.27.2021
Руслана Радчук
02.27.2021
Євген
02.25.2021
V.Meller
02.22.2021
Life
02.20.2021
Sahil
02.17.2021
Валентина
02.15.2021
Valeria
02.12.2021
BenzoFlip Production
02.08.2021
Tetiana
02.02.2021
Ленчик
01.31.2021
Леонід
01.31.2021
Кулієва Іриночка
Баристи класні 10/10
01.26.2021
Phlegmatic
01.25.2021
Влад
01.23.2021
Лисаковська Аліна
01.23.2021
Денис
01.22.2021
Pileska
01.20.2021
Анастасія Переверзєва
01.20.2021
Соболь Сергій
01.20.2021
Анна
01.19.2021
Алла Полищук
01.17.2021
Каріна
01.15.2021
Бартощук Вероніка
01.13.2021
Volodja
01.06.2021
Alena
01.05.2021
Катерина
01.04.2021
Чесак Марина
01.02.2021
Анна Корниенко
12.26.2020
Mama
12.23.2020
Світлана Пустовіт
Ок
12.22.2020
Zinych
12.20.2020
Назарій Владика
12.16.2020
Вероніка Волощук
Неймовірний Всеволод і неймовірна кава
12.10.2020
Juliet Kudas
Good
12.10.2020
Микола Венгер
12.09.2020
Роман Гуменюк
Сумую за чаєм - малина обліпиха і глінтвейном (5/5)
12.07.2020
Елена
12.06.2020
Karpenko Olga Aleksandrovna
12.05.2020
Екатерина
12.01.2020
Сергій
Клас
11.27.2020
Angelina
11.24.2020
Максим
Месяц назад, когда работали девчонки, делали очень вкусный кофе. Сейчас не захожу, не знаю)
11.23.2020
Ирина
11.21.2020
Сергей
11.14.2020
Катя
Нормально
11.12.2020
Сорокін Максим
Мені сподобалося
11.12.2020
Борсуков Юрій
11.09.2020
Олександр Сарабун
11.07.2020
Just
11.06.2020
Svetlana
11.04.2020
Натали
11.01.2020
Роман
10.30.2020
Крон
10.28.2020
Дмитро Главіш
Все дуже сподобалось! Дуже смачний капучіно з лісовим горіхом і цукерка «Горішок». Дякуєм!
10.25.2020
Ирина
Обожнюю вашу каву
10.23.2020
Ярослав
10.22.2020
Богдан
10.19.2020
Ольга
10.18.2020
Ivan
Not bad place with tasty coffee. Prices are higher than average. Deserts also available here.
10.16.2020
Дима
10.13.2020
Таня
Самі кращі дівчатка, 13.10.2020.
09.06.2020
Олег
09.07.2020
Сергій
Чудова кава, гарний персонал!
09.11.2020
Таня
09.14.2020
Карина
09.20.2020
Сергей
Все отлично
09.23.2020
Олег
09.29.2020
Ната
Вкусный кофе, чай и лимонады, приветливый персонал. Уютная атмосфера внутри, а также удобные лавочки...
10.01.2020
Tatiana
Одна із найкращих кав'ярень міста
10.04.2020
Наталия
Дуже смачна кава, персонал ввічливий, розташовано в чудовому місці.
10.07.2020
Аня
10.12.2020
Вадим
10.12.2020
Роман
10.11.2020
Дон Педро
10.10.2020
Георгій Власенко
Клас
09.19.2020
Вадим Савєльєв
Все чудово, і дуже смачно!! Молодці!) сервіс гарний
М.Вінниця вул космонавтів
09.06.2020
Олександр Яцковина
Дали безкоштовно маску :)
09.06.2020
Nelly
Очень нравится бариста
09.06.2020
Катерина Павлова
09.04.2020
Роман Бублик
Не продают без маски
09.02.2020
Оксана
08.31.2020
Юрий
08.29.2020
Viktor
08.28.2020
Сошникова Наталия
Аня и Таня самые милые девочки . Кофе на высшем уровне. ❤️ Обожаю вас
08.28.2020
Інна
08.27.2020
Саша
08.27.2020
Марія
08.22.2020
Катерина Юрпольська
Очень замечательный кофе, сервис и обстановка. Любимая кофейня.
08.18.2020
Артем
Кава просто шедевр!!!
08.15.2020
Наталя Ткачук
Дуже приємна та ввічлива баристка
08.14.2020
Инна
08.13.2020
Dian
08.09.2020
Олег
Приємно знаходитись
08.08.2020
Дмитро Горбатюк
Баристи, які були на зміні 08.08 найкращі
08.06.2020
Николай Лупарь
07.13.2020
Катерина
Завжди приємні дівчатка! Смачні напої. Сьогодні забула маску, дівчатка надали масочку. Дуже приємно.
06.20.2020
Володимир Чаплинський
Всьо добре , смачно , тільки, будь ласка, купіть по 2 - 3 проводи для айфонов. Буває треба тому шо дуже бистро сідають телефони. Якщо не важко, то на всі точки .
05.25.2020
Alex
05.21.2020
James
03.15.2020
Мария
Дуже класне приміщення.
02.28.2020
Козирська Світлана
Все дуже круто, кава найсмачніша у Вінниці, приємний персонал. Але коли не зайду, постійно місця зайняті бо сидить купа дітей, які збіглись на безкоштовний вайфай( сидять в телефоні і нічого не замовляють)!
01.14.2020
Богдан Міхурінський
Смачна кава та чайок
01.08.2020
Garry Freez
Кофейня очень классная. Тепло, уютно, приветливые бариста. Девчонки умеют варить кофе.
01.03.2020
Нечаєва Єлизавета
Очень вкусное кофе, и приятное обслуживание и главное быстро.
12.29.2019
Константин Гаврилюк
Наконец-то нормальная музыка. Одно удовольствие, стали заходить чаще.