




Вінниця, вул. Гоголя, 2
Локація знаходиться неподалік від центра міста, навпроти ЦУМу. Затишна кав’ярня, де можна приємно провести час, послухати сучасну музику та скористатись стабільним WI-FI. Ви можете випити улюблений напій (як холодний, так і гарячий), зробити смачний перекус та скуштувати солодощі власного виробництва. Усю продукцію є можливість замовити у керамічний та скляний посуд або ж взяти із собою.
Вiдгуки
01.23.2024
Юлія
Неймовірно смачна кава
08.08.2023
ЮліЯ
Хлопці неймовірні молодці ❤️
Все швидко, якісно та смачно
05.30.2023
Еврей
Супер
05.17.2023
Тетяна
Дуже затишно
04.25.2023
Павло
Дуже дружня команда, затишно, інтерʼєр на рівні, майже щодня заходжу
випити смачну каву. Всім рекомендую)))
12.12.2022
Людмила Саволюк
солодко та смачно
12.12.2022
Nazar
05.30.2022
Natalia Koshkina
Дуже затишно та смачно!
05.26.2022
Мария Иванкова
Чудово місце, дякую.Смачна кава, доброзичливі бариста-вислухали поради щодо фільтру.
02.17.2022
Дановський Дмитро
02.15.2022
Дановський Дмитро
02.13.2022
Олійник Лєра
Дуже крутооо, все смачно, дякую
12.24.2021
Yaya Hakim
Excellent
12.04.2021
Людмила
11.15.2021
Юлія лисенко
Кава супер! І кекси❤️
11.01.2021
Bang
10.31.2021
devendra raj aryal
10.31.2021
devendra raj aryal
10.27.2021
Іван Паленко
10.27.2021
manvi
09.09.2021
Олег Шаталюк
Смачно... вічливо... скоро
09.14.2021
Анна
кайф
09.11.2021
Швець Альона
Дуже дякую працівникам,Тарасу і Анастасії,за круте обслуговування
Кава як завжди була смачна,гаряча і емоції від відвідування теж
Дякую
09.10.2021
Інна
Все Ок
09.10.2021
Анастасія Криворучко
Затишне та приємне місце)
09.06.2021
Галкін Віталій
Дуже гарний персонал, гарне меню, є навіть вегетаріанські та веганські несолодкі опціїю. Загалом, це любов))
09.03.2021
Яцентюк Іванна
Обслуговування на вищому рівні. Дівчина (блондинка) дуже щира і ввічлива)
Смачна їжа, окремий комплімент кухарю,
Гарного дня
08.28.2021
Катерина
08.27.2021
Ірина Березовська
08.25.2021
Татьяна
08.24.2021
Галина
Супер!!! Кава топ
08.22.2021
Зинченко Катерина Андреевна
08.14.2021
Виктория-Мария
Очень вкусный кофе, почти уровня спешалти кофе третьей волны. Есть на растительном молоке и есть бейглы для вегетарианцев.
08.06.2021
Дзюба Олександра
Дуже смачна кава та дуже привітні баристи !
08.05.2021
Катерина
08.05.2021
Катерина
07.27.2021
Дмитро
Чудовий сервіс та привітливий персонал
07.22.2021
Катерина
07.05.2021
Юлія Шпильчук
07.02.2021
Артур Анатольевич Алексаненко
Все вкусно
05.31.2021
Швець Ольга
Дуже смачна кава та фірмові чаї. Привітні баристи та затишна атмосфера
05.23.2021
Олена Римар
Надзвичайно затишно, класна музика і шикарне обслуговування
05.18.2021
Alex Stetsyuk
Дуже атмосферно, сирники смачнючі, барісти чемні та готові допомогти з вибором. Замінив би лише музику
05.14.2021
Катерина Гурин
Cool
05.11.2021
Зинченко Катерина Андреевна
05.06.2021
Shumaila
04.26.2021
Олеся Андрієнко
Супер
04.15.2021
Вікторія Кирпач
Смачно, приємно, затишно
04.04.2021
Заболотний-Ревус Володимир
Любовь
04.03.2021
Вячеслав Ягорлицький
Дуже класний заклад, Шарікава взагалі славиться тим що в ній зажди досить комфортно, приємний персонал, і завжди суперова кава + якщо потрібно саме в цій Шарікаві досить комфортно працювати, по перше багато місця, а по друге близько до центру, що робіть розміщення максимально комфортним.
04.01.2021
Таня
03.30.2021
Вадим Маюн
Дуже смачно готують каву і привітливий персонал)
03.30.2021
Suprun
03.28.2021
NovikovA
03.26.2021
Free
03.21.2021
Sem
03.19.2021
Maria
03.17.2021
Tetyana
03.10.2021
Yan
03.05.2021
Крістіна Забавчук
03.03.2021
Романиця Марія
Ви супер!
02.23.2021
Виктор
02.22.2021
Юра
02.21.2021
Діана
02.20.2021
Ткачук Крістіна
Дуже атмосферно
02.19.2021
Арина Ордынская
Все добре
02.10.2021
Іра
Найулюбленіший заклад у Вінниці❤️
02.07.2021
SaHal
02.05.2021
Дідух Анастасія
Дуже сподобалось!
02.04.2021
Сергій
02.03.2021
Ishtvan
01.30.2021
Ніна
Дуже приємні дівчата)), неймовірно смачна кава і панкейки)), дякуємо за гарний настрій)
01.29.2021
Omar
01.29.2021
Ahmed Omar
01.28.2021
Сергій Рижков
Все добре)
01.28.2021
Mohit
01.19.2021
Тетянка Вартазарян
01.04.2021
Іштван
Чудовий заклад. Смачна кава. Великий вибір сніданків і перекусів.
01.02.2021
Слободянюк Діана
Дуже приємна атмосфера, хороші баристи та найсмачніше какао у місті
12.28.2020
Веремій
12.25.2020
Інна)
12.21.2020
Юлия Смирнова
Не зарахували бали за каву
12.20.2020
Аким
12.09.2020
Irina Semeruk
Хорошее новое место. Хотелось бы побольше диванов и мягких кресел. Кофе здесь действительно классный. И чай тоже хороший
12.02.2020
Богдан
Все супер
11.22.2020
Наталя
Ваш кекс кава-груша -просто божественний!!!! Дякую!
11.18.2020
Anna Ney
18.11.
Брала боул з куркою, дуже смачний.
Цінуйте своїх поварів❤
11.18.2020
Таня
Кухня надзвичайно смачна.
Було дуууже смачно. 18.11.20р
11.18.2020
Дмитро Королюк
11.18.2020
Марія
Дівчата баристи надзвичайно приємні! Кава як завжди супер! Скуштували боул Цезар, все смачно!
11.15.2020
Шереметьєв Афанасій
Вкусный фильтр
11.12.2020
Василь Іщенко
Все круто)
11.02.2020
Шульга
Круто
11.02.2020
Мирослава
10.28.2020
Онуфрійчук Ілона
Чудовий заклад, хороша атмосфера
10.28.2020
Євген
Дуже крутий заклад. Стильно, смачно, дуже приємно.
10.27.2020
Nastya
10.27.2020
Школьна
10.25.2020
Оксана Безкоста
Просто супер
10.25.2020
Олексій Нагорний
10.17.2020
Олександр
10.16.2020
Карпюк Лідія
09.12.2020
Татьяна
09.20.2020
Іванна
Оновлена Шарі на Гоголя просто сууууупер!!! Класне приміщення, просторе , дизайн інтер'єру зробили...
09.21.2020
Viktor
Дуже смачне капучіно і привітливий персонал!
09.22.2020
Віталій
10.12.2020
Диба Олександр
10.11.2020
Володимир Бражний
Nice
10.10.2020
Дима Карепов
Всегда очень вкусный кофе, бариста Наталья лучшая, умело по разному каждый раз розводит на конфетку ей
09.21.2020
Валентина
Дуже смачна кава ♥️
09.19.2020
Ниджат
Чудово та даже смачно
09.18.2020
Люба Напольська
Мій улюблений заклад в Вінниці ) а нова локація на Гоголя підкорила своїми сирниками ❤️ Особливо дякую баристі Мар‘яні за атмосферу і якість роботи ❤️
09.06.2020
Ирина
Очень вкусный кофе и симпатичный бариста)
08.27.2020
Akarshit
08.13.2020
Павел
07.26.2020
Валерий Грабар
Прекрасное обслуживание, вкусний кофе. У парня всё на высшем уровне. Спасибо.
07.24.2020
Настя
Парень молодец, кофе бесподобный. Вежливый) Спасибо
07.11.2020
Ковальський Анатолій
Бариста Данил самый лучший!!!
02.03.2020
Фоат Хайдарович
01.26.2020
Марина Шейкіна
Смачна кава та приємне обслуговування