




Вінниця, вул. Оводова, 18
Кав’ярня знаходиться поблизу центральної площі міста. Оновлена локація, де можна приємно провести час, послухати сучасну музику та скористатись стабільним WI-FI. Ви можете випити улюблений напій (як холодний, так і гарячий), зробити смачний перекус та скуштувати солодощі власного виробництва. Тут зручно працювати за ноутбуком, постійно працює WI-FI. Є дві окремих зали, а також літній майданчик. Усю продукцію можна взяти з собою.
Вiдгуки
07.01.2024
Котик
Дякую за гарний настрій бариста Софії
05.22.2022
Андрій
Смачна кава та соковиті чіабатіні
05.21.2022
Алина
Дуже подобається ваше місце. Затишно. Особливо привітні бариста
05.19.2022
Іоан поляківський
Спупер сервіс
02.20.2022
Михайло
Гуд все
02.04.2022
Андрій Кузьмін
Щиро дякую за сервіс та смачну каву, нам з дружиною було приємно зайти в таке затишне місце. Успіхів Вам в розвитку)
01.24.2022
Олеся
Все сподобалось
01.02.2022
Путь Сергей
12.22.2021
Кушнір Людмила Миколаївна
11.15.2021
Таня
Приємна атмосфера, смачна кава.
11.03.2021
Alisa
Завжди дуже смачно та затишно! Найкраща кав’ярня
10.31.2021
Татьяна Табан
Дуже сподобалось!
10.20.2021
Марічка Левкун
Даша Река кращий бармен
09.14.2021
Олег Мариночка
Неймоверно приятный бариста, ОЧЕНЬ вкусный кофе и конечно же сервис и уровень обслуживания просто бомба
09.04.2021
Поліна Рум‘янцева
Дуже якісне обслуговування. Дякую, що ви є!)
08.20.2021
Катерина
07.08.2021
Гаджало Алла
Улюблена кава
07.08.2021
Башта-Бєляєва Марина
Все чудово
07.08.2021
Марьяна Гоцуляк
06.24.2021
Шевчук Оксана
Все дуже круто та атмосферно ❤️
06.24.2021
Олег Мариночка
Все очень круто. Бариста Александр качественно провел консультацию дал совет и подобрал именно тот напиток который помог мне перенести жару. Марина, так же безумно приятно провела экскурс. Сервис однозначно 5
06.17.2021
Тимур Пшук
Дуже смачне мохіто, музика драйвова
06.03.2021
Лёша
Очень вкусна
05.03.2021
Гоша
04.25.2021
Андрій
Смачна кава та приємне обслуговування)
04.25.2021
Ляліна Сорока
Все смачно, і дуже якісно
04.05.2021
Marina
04.04.2021
Pavel
03.31.2021
Andrey
03.10.2021
Алла
03.09.2021
Александр
03.07.2021
Посташ Дарья
Дуже смачна кава. Ні дня не проходить без Шарікави❤️
03.07.2021
Игорь
03.07.2021
Анна
03.05.2021
Татьяна
03.03.2021
Снежана
03.01.2021
Мирослава Жучковська
Приємний сервіс, смачна кава, респекр за музику
02.25.2021
Igor Shkodych
02.22.2021
Оля
02.21.2021
Тетяна
02.17.2021
Andrew
02.14.2021
Tetyana
02.12.2021
Анастасія
02.12.2021
Катерина Потаєва
Люблю це місце
02.11.2021
Пастух Ростислав
02.10.2021
Камилла
02.08.2021
Антон
02.07.2021
Олександр
02.05.2021
Олеся
Відвідую заклад вже біля 3 років, подобається сучасний стиль роботи. Бариста Мар‘яна (наразі працює на іншій локації) дуже привітна, видайте їй премію за добру роботу
02.05.2021
Ксюша
02.01.2021
Max
01.31.2021
Фільченкова Світлана Віталіївна
01.28.2021
Катерина
Все дуже круто ❤️
01.25.2021
Мария
01.17.2021
Виктор
01.15.2021
Іван
Хорошо
01.11.2021
Вадим
01.09.2021
LARYSA
01.04.2021
Никита
12.30.2020
Орлов А.В.
12.27.2020
Светлана
12.25.2020
Светлана
12.23.2020
Слава
12.20.2020
Anastasiia
12.18.2020
Олексій
12.16.2020
Дарина
12.13.2020
Prosto
Смачно, затишно
12.11.2020
Alice
12.10.2020
Півтора Анна
Вчора було день народження і бариста мені сповістив про те що для мене напій і кекс безкоштовні! Дуже вдячна в першу чергу шарікаві за приємний сюрприз. І окреме дякую ввічливому барвисті Олександру за якісне обслуговування. Завжди заходжу і Олександр зустрічає приємно і з посмішкою.
Дякую за такого приємного баристу
12.10.2020
Маринчук Олег Игоревич
Давно не был в Виннице, но как обычно зашёл в свою любимую Шарикаву и как всегда приятный, вежливый персонал, который быстро и качественно приготовил изумительный кофе. Всегда греет душу любимая Шарикава
12.09.2020
Влада
12.05.2020
Іван
12.05.2020
Ділюк Чорний
Дуже швидко подають, меню класне і смачне
12.05.2020
Олена Демура
Смачно
Дуже
12.05.2020
Гонько тетяна
12.04.2020
Владиченко Діана
Дуже приємний баріста Саша , з дуже звабливими очима
11.28.2020
Margaret
11.27.2020
Маша
11.27.2020
Олеся
Відвідую заклад вже біля 3 років, подобається сучасний стиль роботи. Бариста Мар‘яна (наразі працює на іншій локації) дуже привітна, видайте їй премію за добру роботу
11.17.2020
Юлія
Сама смачна кава та натуральний чай
11.15.2020
Олександр Тищенко
11.14.2020
Алекс
Не сказали как пользоваться бонусами
11.13.2020
Максим Омельчук
Просто супер, молодці)
11.10.2020
Карина Маховска
Уютний заклад. Смачна кава
11.08.2020
Ane_DG
11.05.2020
Татьяна
Хороший кофе, бариста прислушивается к клиентам и их пожеланиям
11.04.2020
Олена Ємшенецька
11.04.2020
Viktor
11.03.2020
Виктория
11.03.2020
Корсакова Вікторія
Все чудово ! Дякую за приємний ранок
11.02.2020
Євген
10.31.2020
Дарья
10.26.2020
Ares
10.25.2020
Дмитро Бойко
10.25.2020
Дмитро Платенков
10.25.2020
Илля Прокопчук
5 ⭐
10.24.2020
Мандзюк
10.23.2020
Костя Марушевський
10.23.2020
Ольга
10.22.2020
Viktor
10.21.2020
Егор
10.20.2020
Загребельная Наталья
10.20.2020
Александр
10.18.2020
Антон Кугай
Чудово провели час за ароматною кавою )
10.17.2020
Олександр
09.03.2020
Олександр
Прекрасне місце, обожнюю їхній флет та фірмовий капучіно, рекомендую!
09.06.2020
Анастасія
09.11.2020
Андрій
09.14.2020
Lil
09.16.2020
Yuliia
Завжди смачна кава та десерти)
09.17.2020
Анастасия
09.26.2020
Юрий
09.29.2020
Olya
09.30.2020
Саша
10.02.2020
Совко
10.03.2020
Анна
10.04.2020
Alexandra
10.06.2020
Nikita
10.12.2020
Николай Сергеевич
Атмосферно
10.05.2020
Сокирко Маргарита
Поверніть будь ласка в меню какао білий шоколад
10.02.2020
Ірина
Чудовий та привітний персонал і найсмачніша кава міста, а Ваша Мар‘яна - one love♥️
09.28.2020
Ірина
Чудовий та привітний персонал і найсмачніша кава міста, а Ваша Мар‘яна - one love♥️
09.01.2020
Anna
08.30.2020
Анастасия Клименко
Дуже-дуже гарна баристка Мар‘янка.
08.30.2020
Дмитрий
08.27.2020
Катя
08.27.2020
Дмитро
08.26.2020
Олена
Агонь
08.24.2020
Пронченко Анастасія
Приємний персонал, швидке обслуговування, найсмачніша кава та настрій на весь день :)
08.24.2020
Анна Півторак
Сервіс дуже класний. Дівчата приємні, швидко прийняли замовлення і віддали. Кава дуже смачна) Окремо дякую Мар‘яні за приємну компанію)
08.19.2020
Маринчук Олег Игоревич
Мне все нравится вкусно, оперативно. Браста превтлевый с индивидуальным подходом к каждому клиенту.
Правда дороговато, можно придумать систему скидок для постоянных клиентов
08.19.2020
Марія
08.18.2020
NovikovA
Чудове й затишне місце! Кава смакота, а ще є коко паста - це просто бомба смакоти. Найприємніше!
08.17.2020
Анастасия
08.14.2020
Інна Зайченко
м.Вінниця. Була у закладі з надією скуштувати улюблені цукерки з солоною карамеллю а виявилося їх вже немає у продажі((( Верніть цукерки на полички
08.09.2020
Олександр Макогоненко
Кава смачна однозначно. Але запис розмови з бариста - це вже занадто
08.05.2020
Дима
Очень вкусный кофе)))
07.07.2020
Юлія
03.08.2020
Масло
Постоянно берём кофе в Шарикава) Отличный сервис, безумно приятные девочки!
02.21.2020
Игорь
Вкусный кофе! У бариста очень мягкая и пушистая борода, что не может не радовать!